Drzwi stalowe

Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma przez długie lata, dlatego wybrane drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania takie jak trwałość, estetyka, funkcjonalność gwarantując przy tym 100% satysfakcji.

Zaletą drzwi stalowych jak każdych innych jest możliwość wyboru. Możliwością  na jaką warto zwrócić uwagę  to wybór drzwi zewnętrznych bądź wewnątrz klatkowych.  Spora gama kolorystyczna  to podstawowa cecha na jaką zwraca uwagę każdy z nas.  Obszerna możliwość wyboru kształtów oraz przeszkleń to argument nie do odrzucenia.  Niski próg aluminiowy bądź PCV, regulowane zawiasy, bolce antywyważeniowe czy zestaw montażowy  to składowa produktów która na start stała się standardowym wyposażeniem.

Dodatkową możliwością  jest doposażenie  skrzydła z wypełnieniem pianowym w ciepłą ościeżnicę.

FUTURE INOX - NOWOŚĆ!

FUTURE INOX

FUTURE INOX to kolekcja drzwi prezentująca zupełnie wyjątkowy design. Delikatna ramka ozdobna subtelnie zlicowana ze skrzydłem oraz możliwość połączenia dwóch kolorów oddzielonych od siebie.

Płaszcz oraz elementy ozdobne wykonane są w całości z aluminiu.

GLASS DESIGN

GLASS DESIGN

Drzwi zewnętrzne WIKĘD z kolekcji GLASS DESIGN to propozycja designu, w którym przeszklenie od strony zewnętrznej oraz ramki od strony wewnętrznej zlicowane są ze skrzydłem dając unikatowy efekt.

Przeszklenia stosowane w tej kolekcji drzwi to BLACK Lustro weneckie o bardzo mocnym poziomie odbicia,  co podkreśla nietuzinkowy wygląd całych drzwi.