Drzwi tarasowe – PCV

Drzwi typu harmonijka

pozwalają osiągnąć o wiele więcej niż tradycyjne. Jest to system który doskonale nadaje się do  miejsc o małej powierzchni użytkowej dzięki czemu w łatwy sposób zwiększa możliwości tworząc swobodne przejście między ogrodem , a jego wnętrzem przy czym nie zabiera powierzchni niezbędnej do otwierania.

Zaletami  harmonijek PCV jest szeroka gama kolorystyczna, a przede wszystkim  możliwości gabarytowe które sięgają 6 m na szerokości i wysokości w przedziale od 2 do 2,6 m . Ponadto jest to doskonałe  rozwiązanie, które idealnie wpasuje się w pozostałą stolarkę okienną która wykonana jest w identycznym profilu.  Zastosowany wysokiej jakości system okuciowy  w tych drzwiach powoduje ich swobodne poruszanie bez użycia dużej energii  siły niezbędnej do korzystania.

PSK

Mało miejsca w pomieszczeniu, nie wielka powierzchnia balkonu wiąże się z zastosowaniem prostych i łatwych rozwiązań.  Tutaj doskonałe zastosowanie znajdzie ten wyrób, który  można wykonać już przy  gabarycie 2,5 m na szerokości  oraz 2 m na wysokości .  To rozwiązanie ma również wiele zalet  na czele których stoi szeroka gama kolorystyczna  w acrylcolorze jak i  okleinach drewnopodobnych.  Proste zamykanie i otwieranie oraz pełna kontrola szybkości, płynności i bezpieczeństwa ruchu  jest kolejnym przykładem na prostotę obsługi skłaniając do refleksji nad zakupem tego wyrobu.

HST

Zamontowanie drzwi  tarasowych  może znacznie  przyczynić się do podniesienia komfortu i walorów estetycznych  mieszkania. Również takie rozwiązanie , dzięki dużym powierzchniom szyb zapewnia dobre samopoczucie oraz stały  dopływ światła do wewnątrz pomieszczenia. Gabaryty możliwe do wykonania  sięgające  6,5 m na szerokości i 2,8 m na wysokości mówią same za siebie. Gama kolorystyczna możliwa do zastosowania również przyczynia się do wyboru tego systemu. Pełna kontrola szybkości, płynności i bezpieczeństwa ruchu to  bezkonkurencyjny argument tego wyrobu .  Rozwiązanie to również nie wymaga wysiłku obsługi mechanizmu dźwigowego, a dodatkowym atutem jest możliwość doposażenia w  zdalne sterowania.  Niewidoczny próg  stosowany w drzwiach podnośno przesuwnych jest niczym wisienka na torcie , umożliwiając swobodne przechodzenie przez konstrukcje.