Ogrody zimowe, zadaszenia, okucia punktowe

Państwa marzenia o ogrodzie zimowym mogą się spełnić. Rozwiązania naszej firmy pozwalają na wykonanie wielu różnych kształtów ogrodów zimowych. W ofercie mamy ponad sto rozwiązań typowych. Realizujemy również obiekty nietypowe zaprojektowane przez architekta lub według Państwa pomysłu. Oferujemy kolory z palety RAL oraz drewnopodobne. Doświadczeni doradcy pomogą Państwu osiągnąć wymarzony efekt, zapewnić dobrą kompozycję z bryłą głównego budynku przy jednoczesnym spełnieniu standardów budowlanych oraz uzyskaniu maksymalnych właściwości użytkowych.

 

Ogrody zimowe wykonujemy z profili izolowanych termicznie. Przekładka z tworzywa sztucznego, umieszczona w przekroju profila, eliminuje możliwość przemarzania konstrukcji aluminiowej. Budowa ogrodu zimowego z profili nieizolowanych, bez przekładki termicznej, jest częstym błędem popełnianym przez wykonawców, ma to zasadniczy wpływ na eksploatację konstrukcji. Zimą, podczas dużych różnic temperatur, na wewnętrznej powierzchni profili wystąpi szron. Dla wymagających klientów oferujemy również profile wypełnione pianą pouliretanową, które charakteryzują się obniżonym współczynnikiem przenikania ciepła.

W naszej ofercie posiadamy daszki nad drzwi wejściowe. Nasza propozycja obejmuje kilkanaście modeli daszków, które mogą być wykonane na wymiar dopasowany do potrzeb klientów. Każdy daszek może zostać polakierowany w dowolnym kolorze z palety RAL, co daje duże możliwości dopasowania daszka do architektury budynku. Proponowane przez nasz daszki maja eleganckie linie, nowoczesne wzornictwo i ponad- czasowy styl. Charakteryzują się również wysoka jakością i trwałością.
Daszki możemy również wyposażyć w ścianki boczne, chroniące przed wiatrem lub w elementy ozdobne.