Ścianki p – poż

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć  nowoczesne rozwiązania do pomieszczeń każdego rodzaju. Propozycją firmy Metal Rom są ścianki , które można wykonać w różnych wariantach i konfiguracjach. W tych wyrobach możemy wyróżnić  ścianki wewnętrzne przeciwpożarowe, ścianki wykonane ze szkła  oraz ścianki wewnętrzne  dwuszybowe z możliwością stosowania różnego rodzaju wypełnień, dzięki którym jesteśmy w stanie  zaproponować Państwu wyrób o podwyższonym parametrze akustycznym.

Ściany wewnętrzne przeciwpożarowe

MB- 78 EI  to  rozwiązanie 2 w 1. Łączy w sobie przede wszystkim  estetykę wykonania i  funkcjonalność. Dodatkowo posiada właściwości, które umożliwiają stosowanie tego wyrobu w pomieszczeniach, które muszą spełnić określone warunki w tym właściwości przeciwpożarowe. To rozwiązanie gwarantuje to dzięki  bezszprosowemu połączeniu wypełnionemu poprzez silikon nie rzucający się dla ludzkiego wzroku.

Zalety:

  • Estetyka oraz funkcjonalność
  • Niewielka szczelina między modułami
  • Szczelina wypełniona modułami  zawiera wypełnienie ognioochronne  ( materiał pęczniejący oraz niepalny silikon dostępny w kilkukolorowej bazie kolorystycznej)

System ścianek przeciwpożarowych MB-118EI służy do wykonywania przegród przeciwpożarowych o klasie odporności ogniowej EI120. System jest sklasyfikowany jako nierozprzestrzeniający ognia (NRO). Jego konstrukcja jest technicznie powiązana z systemem ścianek przeciwpożarowych z drzwiami MB-78EI, co oznacza wiele wspólnych elementów składowych (m.in. listwy przyszybowe, wkłady chłodzące, taśmy pęczniejące, uszczelki i większość akcesoriów), a także analogiczną do bazowego systemu technologię produkcji i montażu.