Wewnętrzne

Konglomeraty- to parapety kamienne powstałe z kruszywa marmurowego oraz żywicy poliestrowej. Ten proces pozwala na uzyskanie materiału o naturalnych kolorach, z zachowaniem właściwości marmuru. Materiał  dostępny jest w grubości zarówno 20  mm jak i 30 mm.  Tego rodzaju parapety wewnętrzne możliwe do wykonania na długość około 3 m oraz głębokość maksymalną do 60 cm.

Doskonale dopasowuje się do każdego koloru stolarki okiennej, gdzie ponadto jest materiałem trwałym, nadającym się do pomieszczeń  pokojowych, kuchni, łazienek.

Parapety wewnętrzne z MDF cechują się wysoką trwałością oraz estetyką. Możliwe do wykonania są proste krawędzie parapetu jak także zaoblone krańce.  W tego typu parapetach  wyróżnia się grubości :

  • 20mm
  • 25 mm
  • 30 mm
  • 40 mm

Ograniczenia  w produkcji tego parapetu  rozpoczynają się przy 2,8 m na długości i 0,9 m na głębokości.

Materiałem podstawowym służącym do produkcji postformingów jest płyta wiórowa.Z kolei materiałem  pokrywającym je jest laminat HPL. Boki parapetu wykonane są z  laminatu lub  zabezpieczone poprzez zakończenia PCV. Maksymalna dopuszczalna długość parapetu jaką możemy zaproponować to 4,2 m na długości.

Możliwość wykończeń: przód półwałek boki proste 2,8 cm