Indywidualne doradztwo

Nie ma dwóch takich samych domów, a każde pomieszczenie  jest innego przeznaczenia. Dlatego nasza firma jako nieliczna postanowiła podejść do każdej oferty, zlecenia oraz naszego klienta  w sposób całkowicie indywidualny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego iż każdy z nas jest inny,  a zarazem  ma własne potrzeby.

Czym jest indywidualne doradztwo ?

Przede wszystkim  bierzemy pod uwagę najważniejsze czynniki, wpływające na wybór optymalnych rozwiązań technologicznych dla każdego pomieszczenia. Najważniejsze z nich to kondygnacja, nasłonecznienie, hałas oraz rodzaj pomieszczenia i oczywiście preferencje klienta co do detali.

KONDYGNACJA

Z policyjnych statystyk wynika iż stolarka zamontowana na parterze jest łakomym kąskiem dla włamywaczy. Z kolei okna , a przede wszystkim drzwi balkonowe znajdujące się na wyższych kondygnacjach są najczęstszym elementem wpływającym na wypadnięcie dzieci. Dlatego wychodzimy z założenia iż po dokonaniu wstępnego wywiadu postaramy się w doborze odpowiednich zabezpieczeń związanych z okuciem oraz odpowiednimi szybami chroniącymi przede wszystkim przed losowymi sytuacjami.

NASŁONECZNIENIE

W zależności od nasłonecznienia, okna poddane są mniejszemu lub większemu działaniu tego czynnika. To przekłada się bezpośrednio na ilość światła i promieniowania UV wpadającą do pomieszczeń oraz na ich nagrzewanie się. W efekcie pomieszczenia mniej nasłonecznione wymagają dogrzewania i doświetlania światłem sztucznym, a przebywanie w bardziej nasłonecznionych może być w lecie bardzo niekomfortowe.

HAŁAS

Hałas wywołany przez ruchliwe ulice oraz inne źródła potrafi znacznie obniżyć komfort mieszkania w wymarzonym domu. Wpływa ujemnie na jakość snu i rzutuje na ogólne samopoczucie.  Dlatego naszym rozwiązaniem jest stosowanie szyb  o podwyższonym parametrze akustycznym chroniącym przed hałasem z zewnątrz.

RODZAJE POMIESZCZENIA

Każde pomieszczenie ma swój charakter, a także spełnia inne funkcje .Od sypialni oczekujemy doskonałego mikroklimatu podczas odpoczynku, a pokój dziecięcy powinien być wolny od wszelkich zagrożeń. Salon to miejsce reprezentacyjne, w którym estetyka odgrywa kluczową rolę, a łazienka i kuchnia są wyjątkowo narażone na działanie wilgoci.

DETALE

Dobór elementów okna, zabezpieczeń , kolorystyki i estetyki profilu najlepiej sprawdzić poprzez odwiedzenie naszego salonu firmowego w którym nieustanie można zobaczyć, dotknąć  oraz porównać wszystkie możliwe elementy okna na które warto zwrócić uwagę.