Jakość Metal – Rom

Jakość Metal Rom

W okresie 30 lat działalności na naszym koncie znalazły się tysiące  wyprodukowanych i sprzedanych okien i drzwi. Dowiedz się dlaczego ufają nam klienci.

  1. Analiza możliwości technologicznych .

Postęp technologiczny daje coraz to nowsze  możliwości .

Aby spełnić oczekiwania klientów nieustannie śledzimy nowości techniczne i modyfikujemy ofertę, włączając do niej te rozwiązania, które najbardziej odpowiadają potrzebom  klientów.

  1. Dobór najlepszych komponentów.

Wszystkie wyroby wykonane przez naszą firmę są wykonane z elementów najwyższej jakości.

Najwyższej jakości profile PVC oraz aluminiowe  stosowane przez naszą firmę gwarantują niezawodność i trwałość produktów. Z kolei szyby i okucia od renomowanych dostawców zapewniają maksymalną energooszczędność, bezpieczeństwo i funkcjonalność wyrobów.

  1. Doświadczeni i wykwalifikowani pracowniczy

Proces produkcji jest prowadzony i nadzorowany przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem pracy.

Regularne szkolenia i kursy  zapewniają wysoki poziom kompetencji, wymagany do konstruowania skomplikowanych okien PCV i aluminiowych,  nowoczesnych drzwi tarasowych o dużych przeszkleniach, a przede wszystkim systemów fasadowych  i innych zaawansowanych rozwiązań.

  1. Przestrzeganie rygorystycznych norm i standardów

W trosce o najwyższe standardy produkcyjne  nasz firma poddaje się procedurom oceny, kontroli i certyfikacji. Ich wynikiem są autoryzacje, certyfikaty i prawo używania znaków potwierdzających jakość wyrobów.

Metal Rom posiada wiele certyfikatów . Produkty są również zgodne z europejską normą CE, a autoryzacje od dostawców komponentów są świadectwem spełniania rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa.

  1. Kontrola jakości

Najważniejszym elementem jest proces kontroli jakości wyrobów stolarki.

Szczegółowej kontroli podlegają zarówno przyjmowane komponenty jak i gotowe produkty zamówione przez naszych klientów. Każda linia produkcyjna posiada zespół oceniający wyrób i jego jakość .

  1. Transport

Okna są produktem delikatnym, wymagającym specjalistycznego  transportu.

Własna flota pojazdów pozwala zachować całkowitą kontrolę nad załadunkiem, transportem i rozładunkiem naszych wyrobów. Dzięki temu mamy pewność, że okna docierają do klientów w nienaruszonym stanie.

  1. Profesjonalny salon sprzedaży.

Najważniejszym krokiem sprzedaży jest obsługa.

Wyłącznie fachowe  doradztwo i  wiedza oraz kreatywność gwarantuje, że zakupiona stolarka spełni swoją funkcję, jak  i sprosta oczekiwaniom zamawiającego. Nasi doradcy handlowi to profesjonaliści dysponujący wiedzą oraz doświadczeniem.